Пошта довіри

Твоє життя формується твоїми думками!
М. Ауреліус

пятница, 5 февраля 2016 г.

Рецепт щастя

      Візьміть 12 місяців, очистіть їх від заздрощів, гіркоти, скупості й педантизму. Розділіь кожен місяць на 28,30 або 31 частину - так, щоб запасу вистачило на весь рік. Кожен день потрібно сервірувати окремо, змішавши в рівних частинах працю, веселу вдачу й гумор. Додайте до цього три повних столових ложки оптимізму, чайну ложку толерантності,пару зерняток іронії й дрібку такту. Отриману масу рясно полийте любов'ю. Готову страву прикрасьте маленькими букетиками  уваги й щодня подавайте з радістю.




четверг, 4 февраля 2016 г.

ПОРАДИ УЧНЯМ ПРО ТЕ, ЯК КРАЩЕ ЗАПАМ’ЯТОВУВАТИ НАВЧАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ


1.     Ви запам’ятовуєте краще те, що розумієте. Не вчіть нічого механічно напам’ять. Спробуйте те, що ви вчите зрозуміти, зробити власні висновки та узагальнення.
2.     Ви запам’ятовуєте краще, якщо вчите частіше та в менших об’ємах. Ви вчитеся успішніше, якщо не пізніше чим через день вчите матеріал, а потім з подвоєними інтервалами повторюєте так довго, поки не зможете задовільно відтворити його. Чому так? Тому, що зразу ж повторити матеріал, який ви тільки но вивчили не є ефективним, бо витрачається дуже багато часу.
3.     Ви засвоюєте матеріал краще, якщо постійно проговорюєте його вголос.
4.     Ви запам’ятовуєте щось краще, якщо повторюєте як єдине ціле, ніж тоді, як ділите його на частини і кожну засвоюєте окремо.
5.     Позитивне налаштування стимулює запам’ятовування. Ви можете посилити віру в свою пам’ять, якщо будете постійно говорити: «З кожним днем я згадую все краще і краще». Якщо ви навіюєте собі, що у вас погана пам’ять, що ви не можете нічого запам’ятати, що ви постійно забуваєте, то ваша пам’ять отримує якби установку і дійсно погано працює.
6.     Висока мотивація навчальної діяльності також позитивно впливає на стан пам’яті. Якщо ви цікавитеся тим, що вивчаєте, то ви запам’ятовуєте набагато краще.

7.     Ви засвоюєте швидше і на довше зберігаєте матеріал, якщо регулярно робите невеликі перерви. Найбільш оптимально через кожні півгодини робити перерву на 2-3 хвилини, під час якої можна потягнутися, пройтися тощо. Приблизно через 1 годину занять треба зробити більш тривалу паузу, близько 5-7 хвилин, під час якої можна попити. Після 2 годин роботи треба відпочивати від 20 до 30 хвилин.

Розвиваємо увагу






Тренуємо пам'ять



Зупинемо СНІД разом!

"СНІД"

Чума XXI століття

Дітям про СНІД

Твоє життя в твоїх руках!



Задумайся!!!

Це не сон. Ні шкідливим звичкам!


                             Правда про куріння


Наслідки шкідливих звичок